Słodkie zajęcia kulinarne
Na ostatnich zajęciach kulinarnych było wyjątkowo słodko!
Tym razem Panie przygotowywały naleśniki ze słodkim serkiem oraz puszyste racuszki serowe.
Wspólne gotowanie wypełniło salę apetycznym aromatem, a gotowe potrawy szybko zniknęły z talerzy.
KIS

