Ruszyły Śniadania na trawie
W miniony weekend odbyło się pierwsze Śniadanie na trawie w parku przy Ośrodku Kultury w Swarzędzu. Piknik na świeżym powietrzu z całą mocą bezpłatnych atrakcji dla dzieci, przepysznymi przekąskami przygotowanymi przez panie z Jasina oraz aromatyczną kawą to najlepszy sposób na spędzenie sobotniego przedpołudnia.
Już dziś zapraszamy na kolejne Śniadania na trawie:
4 lipca,
18 lipca,
8 sierpnia,
22 sierpnia,
5 września.
Do zobaczenia!
CUS

