Letnie koncerty na Plantach
Centrum Usług Społecznych w Swarzędzu wraz ze Swarzędzką Orkiestrą Dętą, Swarzędzką Orkiestrą Flażoletową oraz Ośrodkiem Kultury serdecznie zapraszają na cykl plenerowych koncertów.
Już drugi rok z rzędu nasza Swarzędzka Orkiestra Dęta uatrakcyjni wakacyjne wieczory, muzykując pod rozłożystym dębem na Plantach.
W tegorocznej edycji cyklu swoje umiejętności i niesamowite talenty zaprezentują również członkowie Swarzędzkiej Orkiestry Flażoletowej.
Chcecie usłyszeć naszych wspaniałych lokalnych muzyków i spędzić letni wieczór na świeżym powietrzu? Zapraszamy!
Koncerty odbywać się będą na Plantach, Plac Niezłomnych w Swarzędzu, w dniach 2 i 16 lipca oraz 13 i 27 sierpnia 2026 roku o godzinie 18:00.
Zapraszamy mieszkańców do udziału w wydarzeniu i wspólnego spędzenia letnich wieczorów przy muzyce na żywo. Wstęp wolny.
CUS

